Renkli Geçici Dövme Sıkça Sorulan Sorular

Renkli geçici dövme alkol bazlı, anti alerjik boyaların airbrush denen hava püskürtme tabancası yardımıyla derinin her yüzüyine eşit derece boya püskürtmeyle oluşan bir dövme türüdür.


Böyle bir şey mümkün değildir çünkü renkli geçici dövme de vücudunuza değen herhangi bir şey bulunmaz tamamen püskürtme boya mantığı ile işler.


Buda tıpkı geçici dövme gibi vücudun yapısına bağlı bir olaydır. Nemli, yağlı ve çabuk terleyen ciltlerde 4-5 gün olan kalıcılık süresi kuru tenlerde 10 güne kadar çıkabilmektedir.


Elbette istenildiği zaman alkol,kolonya,aseton gibi çıkartıcılarla dövmeyi kolayca silebilirsiniz.


Alkol bazlı yapışkan bir boya olduğundan dolayı derinin sadece üst tarafında kalır ,antialerjik bir boyadır ve alkol ,kolonya ile istenildiği zaman kolayca çıkartılabilir.Üretici firmanın test raporlarını stüdyomuzda görebilirsiniz.


Uygulanış prensibi tamamen farklı olan renkli geçici dövme Bodrum'a ilk defa Ali Baba Tattoo & Piercing tarafından getirilmiştir ve Türkiye çapında yaygın bir şey değildir. Kına ile kombin çalışma olanağı sunan renkli geçici dövme ile artık geçici dövmeleriniz kalıcı dövme kıvamında yapılabilmektedir. Örnekler için fotoğraf galerisini ziyaret ediniz.


Elbette istenilen renk skalalarının hepsi stüdyomuzda mevcuttur.