Takımımız

 Takımımız/1986 Bodrum doğumlu olan Ali Yüksel’in resim ve çizime olan merakı çocukluk döneminde ailesi tarafından keşfedilmesi ve yönlendirilmesi sonucu özel resim kursları almasıyla sonuçlandı. Bu kurslardan kazandığı bilgi ve tekniklerle 2004 yılına kadar çok sayıda kara kalem çalışması yaptı. O yıllarda amatör olarak ilgilendiği dövme sanatına 2004 yılında Ali Baba Tattoo & Piercing’ e katılarak ve günümüze kadar kendini geliştirerek halen devam etmektedir.

Takımımız/1986 Muğla doğumlu olan Arda Çelebi ilk, orta ve lise eğitimini Muğla’da bitirdikten sonra 2005 yılında birincilikle kazandığı Muğla Güzel Sanatlar Resim Bölümünden 2010 yılında mezun olmuştur. Dövme sanatına olan merakı öğrencilik yıllarında başlayan sanatçının çeşitli alanlarda birbirinden güzel resim ve portre çalışmaları bulunmaktadır. Arda çelebi halen Ali Baba Tattoo & Piercing’de dövme çalışmalarına devam etmektedir.  

 

Takımımız/ 1981 yılında İzmir’de doğan Turan Baran İlk,orta ve lise öğrenimini bu şehirde tamamlamış 2004 yılında Çukurova Üniversitesi İİBF Ekonometri bölümünden mezun olmuştur. Dövme Sanatına merakı 1996 yılında eniştesinin Bodrum ‘da açtığı geçici dövme stüdyosunda başlamış, daha sonra amatör olarak kendini kalıcı dövme üzerinde geliştirerek üniversiteden mezun olduktan sonra 2004 yılı baharında Bodrum Barlar Sokağında Ali Baba Tattoo & Piercing adı altında ilk stüdyosunu açmıştır ve halen aynı yerde hizmet vermeye devam etmektedir.